دوستان متخصص، دانشجویان، مهندسین و اساتید مجرب حوزه بزرگ مهندسی برق در هر زمینه ای که فعالیت و تبحر دارید می توانید آموزش تهیه کرده و درسایت ما به فروش برسانید و درآمد کسب کنید.

در زمینه های:

– تمام نرم افزارهای مرتبط با مهندسی برق (ePLAN ،Matlab، DigSILENT ،Proteus ،PLC Programming و…)

– اجرای پروژه های مهندسی برق (PLC، طراحی تابلو برق، تعمیر و نگهداری، اتوماسیون صنعتی، نظارت ساختمان و …)

– دروس دانشگاهی مهندسی برق (مدارات الکتریکی، مخابرات، مدارهای منطقی، الکترونیک و …)

– تدریس دروس و سرفصل های مرتبط با آزمون نظام مهندسی و…

از شما عزیزان دعوت به همکاری با شرایط عالی دارد.

درصد همکاری شما با سایت برق پلاس:

به منظور حفظ ارزش محتوا و کارایی بیشتر و انگیزه دادن به مدرسین برای تهیه دوره های بیشتر و کاربردی تر تصمیم گرفتیم حق فروش هر دوره ای که مدرس در سایت قرار می دهد را ۵۰% مدرس و ۵۰% حق سایت در نظر بگیریم. این درصد همکاری با توجه به استقبال مخاطبین و کیفیت محتوایی آن میتواند از نظر درصد وزنی به سمت مولف تغییر و تا ۷۰% قابل افزایش است.

نحوه قیمت گذاری دوره تهیه شده:

به پیشنهاد مدرس و تایید مدیریت سایت برق پلاس قیمت دوره آموزشی تعیین خواهد شد. در صورتی که قیمت ارائه شده توسط مدرس غیر واقعی باشد مدیریت سایت با اطلاع رسانی به مدرس قیمت منصفانه و صحیح را اطلاع خواهد داد و بعد از تایید مدرس دوره در سایت قرار خواهد گرفت.

توجه بفرمایید که قفلگذاری و حفاظت از آموزش های شما توسط برق پلاس انجام خواهد شد و نگرانی بابت نشر غیر مجاز آموزش های خود نداشته باشید!

نحوه تسویه حساب با مدرسین:

با اخذ شماره حساب، شماره کارت و شماره شبای مدرس محترم، به صورت ماهانه و یکم هر ماه به صورت کاملاً شفاف و با تصویر فیش واریزی به ایمیل مدرس و اطلاع رسانی از طریق واتس اپ یا تلگرام، واریز خواهد شد. دقت فرمایید سایت برق پلاس کاملا معتبر بوده و دارای ۳ مجوز نماد اعتماد الکترونیک، وزارت ارشاد و مجوز نشر بر خط می باشد.

نحوه ارسال دوره آموزشی برای سایت:

شما عزیزان پس از ضبط دوره آموزشی و ادیت (ویرایش) ویدیوها می بایست یک نمونه از تدریس خود را برای ما ارسال نمایید. میتوانید ویدیو نمونه را در تلگرام، واتساپ و یا پیکوفایل بارگذاری نموده و برای ما ارسال کنید. لازم به ذکر است که در ویدیوهای نهایی می بایست لوگو و یا آدرس وب سایت برق پلاس به صورت واتر مارک قرار داده شده باشد. اگر تمایلی به وجود لوگو سایت ما ندارید قفلگذاری و حفاظت از فایل ها تماما بر عهده مولف دوره بوده و برق پلاس تنها بعنوان واسط فروش عمل خواهد کرد و هیچگونه پشتیبانی حقوقی ارائه نخواهد داد.

در پایان و پس از دریافت تاییدیه از طرف ما می بایست موارد زیر را برای ما ارسال نمایید:

  • تعداد جلسات دوره آموزشی
  • مجموع ساعت تدریس
  • سرفصل های دوره آموزشی (کامل و دقیق)
  • اهداف آموزش
  • مخاطبین
  • پیشنیازها
  • قیمت منصفانه دوره آموزشی

در صورتیکه با نحوه ضبط و ویرایش ویدیو آشنایی نداشته و یا سوالی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید: ۰۹۲۲۶۰۱۱۲۱۴

لوگو سایت جهت واتر مارک ویدیو

برای مشاهده ویدیو راهنمای نحوه آپلود ویدیو تالیفی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید!

تمام موارد خواسته شده را یا به ایمیل info@Barghplus.ir یا به تلگرام و یا واتساپ ما به شماره ۰۹۲۲۶۰۱۱۲۱۴ ارسال کنید!

فهرست