خرید شما با موفقیت انجام شد، ویدیو زیر را مشاهده کنید!

پرداخت موفق

برای استفاده از آموزش حتما ویدیو را مشاهده کنید!

نحوه دریافت کد لایسنس چگونه است؟

ابتدا از حسن انتخاب و همینطور اعتماد شما سپاسگزاریم، امیدواریم که راهنمای خوبی برای پیشرفت و ارتقا سطح آگاهی تخصصی شما باشیم. لطفا اگر آموزش های ما برای شما مفید واقع شد فارغ از بحث مادی ما را از دعای خیر خود بی نصیب نفرمایید. هرجای آموزش سوال و یا ابهامی داشتید با ما تماس بگیرید تا انشاالله مشکل شما را سریعا حل کنیم

برای مشاهده دوره‌ها ابتدا نرم افزار اسپات پلیر را با توجه به سیستم عامل خود (ویندوز یا اندروید) از طریق لینک موجود در پایین صفحه دانلود و نصب نمایید. سپس به شماره ۰۹۲۲۶۰۱۱۲۱۴ از طریق ارسال پیام SMS یا واتساپ درخواست دریافت لایسنس را ارسال نمایید (شما می بایست با شماره تماس خودتان که در فرم خرید وارد کردید پیام ارسال کنید!). پیام ارسالی شما باید به این صورت باشد:

{ نام و نام خانوادگی (باید کامل ارسال شود) – تاریخ خرید-نام آموزش خریداری شده – درخواست لایسنس }
مثال:‌ سعید فرجی-۱۴۰۱/۰۱/۲۱-آموزش اتوکد الکتریکال-درخواست لایسنس

(ساعت پاسخگویی به درخواست لایسنس: از ۹ صبح لغایت ۲۳ می باشد) 

لایسنس برای چند دستگاه قابل استفاده است؟

دقت بفرمایید که هر لایسنس حداکثر قابلیت استفاده برای ۲ دستگاه را دارد ؛ یعنی شما میتوانید لایسنس را در ۲ کامپیوتر (PC یا لپ تاپ) و یا برای یک کامپیوتر و یک گوشی اندرویدی و یا برای ۲ گوشی اندرویدی فعال نمایید پس لطفا در استفاده از لایسنس دقت کرده و سیستمی که برای مشاهده آموزش ها انتخاب میکنید از قدرت سخت افزاری خوبی برخوردار باشد زیرا لایسنس امکان انتقال به دستگاه جدید را نداشته و تنها برای دو سیستم اولی که برای آنها مصرف شده قابل استفاده خواهد بود. تعویض ویندوز مشکلی برای استفاده مجدد از لایسنس بوجود نمی آورد اما قبل از تعویض ویندوز حتما با پشتیبانی مطرح بفرمایید تا نکات تکمیلی را خدمت شما توضیح دهیم.
پس از اجرای پلیر مطابق ویدیو زیر در صفحه ثبت دوره جدید کلید لایسنسی که برای شما ارسال کردیم را Copy+Paste کرده و سپس فرم را تایید کنید. پلیر ویدیوهای دوره را در حین پخش در مکانی که تعیین شده ذخیره خواهد کرد. مطالب این دوره دارای واترمارک‌های پیدا و پنهان هستند و هر گونه کپی برداری و نشر آن قابل پیگیری بوده و موجب پیگرد قانونی خواهد شد.

برای دانلود نرم افزار اسپات پلیر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید:
پس از باز شدن صفحه نسخه مورد نیاز خود را دانلود فرمایید
فایل PDF راهنمای نصب و استفاده از اسپات پلیر را هم برای دانلود قرار داده ایم

به دلیل کیفیت بالا ویدیوها لطفا سیستمی که میخواهید آموزش را روی آن فعال کنید دارای قدرت سخت افزاری خوبی باشد!

مطابق ویدیو زیر از لایسنس استفاده نمایید:

فهرست