جلسه اول آموزش نرم افزار دیالوکس : معرفی پنجره خوش آمدگویی

به نام خدا و با سلام خدمت شما دوستان و همراهان عزیز وب سایت برق پلاس. در این جلسه آموزش نرم افزار دیالوکس که تحت عنوان فیلم آموزش دیالوکس در اختیار شما قرار گرفته است. به معرفی پنجره خوش آمد گویی می پرداریم. از این پنجره به منظور ایجاد پروژه های طراحی روشنایی خود بهره خواهیم برد. پس طبیعتا این پنجره یکی از بخش های اساسی شروع پروژه های ما خواهد بود. امیدواریم که این جلسه به روند آموزش شما دوستان کمک شایانی بکند!

آموزش دیالوکس جلسه اول

معرفی اجمالی این جلسه از آموزش نرم افزار دیالوکس :

 مدرس این دوره آموزشی: مهندس باقری.
 مدت زمان این جلسه: ۵ دقیقه.
 جلسه آموزش: جلسه اول.
 مخاطبین: کارشناسان ، دانشجویان و علاقمندان به حوزه طراحی روشنایی.
 طول این دوره آموزشی: در حال ساخت ادامه جلسات.

کاربرد فیلم آموزش دیالوکس این جلسه چیست ؟

پنجره خوش آمد گویی دسترسی سریعی برای انتخاب محیط طراحی نرم افزار دیالوکس به شما می دهد. برای انتخاب محیط طراحی روشنایی می بایست به نوع پروژه و محیط پروژه دقت شایانی داشته باشید. ما در این فیلم آموزش دیالوکس به این موضوع پرداخته ایم. در تصویر زیر می توانید با این پنجره کاربردی آشنایی پیدا نمائید:

آموزش دیالوکس - wellcome window

توضیحات کلی در مورد پنجره خوش آمد گویی ؟

در طی روند طراحی روشنایی شما نیازمند دسترسی سریع به تمام بخش های اساسی نرم افزار dialux هستید. پنجره خوش آمد گویی این قابلیت ویژه را در اختیار شما قرار می دهد. در فیلم آموزش دیالوکس هم ما به تمام بخش های این پنجره پرداخته ایم. این پنجره دارای ۳ بخش کلی بوده که هر کدام محیط متناسبی را برای طراحی روشنایی شما ایجاد می کنند. در تصویر زیر بخش های اصلی این پنجره را معرفی نموده ایم:

فیلم آموزش دیالوکس - پنجره خوش آمدگویی

حال که با بخش های اصلی پنجره خوش آمدگویی یا همان wellcome window آشنایی پیدا کردید. با مشاهده تصویر زیر کاربرد جداگانه هر بخش را متوجه خواهید شد. ما در فیلم آموزش دیالوکس این جلسه به صورت مفصل به بیان تمام زوایای این پنجره پرداخته ایم. پس حتما ویدیو را هم مشاهده کنید. حال بپردازید به تصویر زیر:

جلسه اول آموزش دیالوکس - پنجره خوش آمد گویی

بسیار خب. حالا برای تکمیل این جلسه از آموزش نرم افزار دیالوکس ویدیو زیر را مشاهده کنید. دقت کنید که توضیحات بالا خلاصه ای از تدریس این جلسه می باشد. برای همین حتما ویدیو زیر را با دقت تماشا کنید.

نکته مهم: اگر وقت کافی ندارید تا تمام جلسات ما را مشاهده کنید. و می خواهید سریع و حرفه ای دیالوکس را یاد بگیرید، هیچ عیبی نداره.! پکیج آموزش جامع دیالوکس ما خیلی سریع شما را به تسلط کافی می رساند. در زمان اندک با کمک کارشناس مجرب ما، نرم افزار دیالوکس را یاد بگیر و کسب درآمد کن!
مشخصات این بسته آموزش جامع DIALux:

آموزش جامع طراحی روشنایی با نرم افزار دیالوکس.
مدرس: مهندس علیرضا باقری.
مدت زمان آموزش: ۱۶ ساعت فیلم آموزشی.
تعداد فصول: ۳ فصل آموزشی.
نحوه خرید: امکان دانلود و ارسال پستی.
کیفیت ویدیو: بسیار خوب – Full HD.

برای مشاهده این محصول روی عکس کلیک کنید!

dialux training
dialux training
dialux training
کانال تلگرام برق پلاس
کانال تلگرام برق پلاس
کانال تلگرام برق پلاس
, , , , , , , , ,

جلسات آموزشی بیشتر

۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست